Mylima Veikla

"IŠSVAJOTA PARTNERYSTĖ" 18 val. video kursas internetu su Gintare Davainiene

GALITE JUNGTIS JAU DABAR!

Dėmesio! Visų paskaitų video įrašai bei visos užduotys liks grupėje tol, kol gyvuos “Facebook” ir Jūs visada turėsite galimybę viską peržiūrėti bei atlikti užduotis savo ritmu ir Jums patogiu laiku. 

Užsakymo duomenys:

Pasirinkite savo planą

Pasirinkite savo planą:
Kiekis
Kaina
"IŠSVAJOTA PARNERYSTĖ" 18 val. video kursas internetu
1
97.00

Pasirinkite apmokėjimo būdą:

Apmokėjimas yra saugus.

Paštomato šalis *
Paštomato miestas *
Paštomato vieta *

 • Elektroninė bankininkystė
  Elektroniniai pinigai
  Kitos mokėjimo sistemos

  Informuojame, kad sąskaitos informacijos ir mokėjimo inicijavimo paslaugas Jums suteiks Paysera vadovaudamasi šių paslaugų teikimo taisyklėmis. Tęsdami apmokėjimą patvirtinate, kad sutinkate su šių paslaugų suteikimu ir jų teikimo sąlygomis.
Mes gerbiame jūsų privatumą.

KURSAS YRA SKIRTAS MOTERIMS:

 • VIENIŠOMS, IŠSISKYRUSIOMS, NUOŠIRDŽIAI NORINČIOMS sutikti joms tinkamiausią partnerį ir sukurti joms tobuliausius šeimyninius santykius, o taip pat JAU ESANČIOMS POROJE, bet norinčioms pagerinti savo santykius.
 • NORINČIOMS išsigryninti savo laimingų santykių viziją ir paversti ją realybe;
 • KELIANČIOMS SAU KLAUSIMUS: „Kaip sukurti man tinkamiausius ir harmoningiausius santykius su vyru, kad tie santykiai pagaliau būtų laimingi?“, „Ko aš apskritai tikiuosi iš santykių, iš vyro?“, „Kodėl aš pastoviai pritraukiu tokius „netikusius“ partnerius, SILPNUS VYRUS?“
 • NORINČIOMS PEREITI Į KITĄ SANTYKIŲ KOKYBĘ.
 • NORINČIOMS atrasti savo santykių „ANTI-PROGRAMAS“ ir negatyvius įsitikinimus apie save bei santykius su vyrais apskritai;
 • IEŠKANČIOMS praktinės pagalbos bei reikalingų, naudingų, gilių, profesionalių žinių apie moterų ir vyrų santykius, jų peripetijas, roles bei pareigas šeimoje, santykiuose daromas klaidas bei tikrąjį moteriškumą.
 • PASIRYŽUSIOMS ŽENGTI atsakingus žingsnius su santykių specialisto ir bendraminčių palaikymu ir įveikti rimtas asmenines problemas, kurioms spręsti neužtenka vieno savaitgalio seminaro ar kelių psichologo konsultacijų, kad daryti tai, kas ateityje leis mėgautis norimais rezultatais.