Išsivaduokite iš emocinio sunkumo
5 savaičių kurse

EMOCINIO LENGVUMO PASLAPTYS

Išmokite kokybiškai atsipalaiduoti, paleisti susikaupusias ir kasdien besikaupiančias negatyvias emocijas (pyktį, neapykantą, liūdesį, išdidumą, kaltę, gėdą), nuoskaudas, nerimą, emocinį diskomfortą, baimę, savęs nuvertinimą ir atraskite daugiau lengvumo, pasitenkinimo, džiaugsmo kiekvienoje gyvenimo dienoje.

Kurso pradžia: balandžio 8 d.

Mes negimstame nemylintys savęs, mes išmokstame savęs nemylėti, nepasitikėti savimi ir nevertinti savęs.

Kodėl svarbu rūpintis savo emocine būsena?

Emocinė būsena yra ne mažiau svarbi nei fizinė sveikata.

Kai esame geros emocinės būklės, esame labiau motyvuoti, produktyvesni, lengviau bendraujame su kitais ir esame atsparesni stresui.

Tuo tarpu negatyvios emocijos,

tokios kaip pyktis, baimė, nerimas, nusivylimas, įtampa ir beviltiškumas, sukelia kūno įtampą bei stresą ir trukdo priimti gerus sprendimus.

Negatyvių emocijų nepriėmimas įveda mus į iliuziją,

kad jei jų nejaustume, galėtume gyventi geriau.

Tuomet galime atsipalaiduoti,

pamatyti teisingiausius sprendimus, susidoroti su iššūkiais ir pasiekti savo tikslus karjeroje ar santykiuose.

Patirti iššūkiai yra ne neigiamas dalykas,

o teigiama patirtis, kuri rodo, kad reikia paleisti iliuzijas ir sugrįžti į realybę.

Neigdami negatyvius jausmus,

nuneigsime ir pozityvius. Todėl svarbu treniruoti smegenis priimti visus jausmus.

Emocinis lengvumas -

tarsi slaptas ingredientas, kuris leidžia mums ne tik išgyventi, bet ir klestėti sunkumų akivaizdoje.

Emocinis lengvumas – tarsi slaptas ingredientas, kuris leidžia mums ne tik išgyventi, bet ir klestėti sunkumų akivaizdoje.

Svarbu atsiminti, kad emocinė sveikata (emocinis lengvumas) yra tokia pat svarbi kaip ir fizinė sveikata. Todėl rūpindamiesi ja, galime pagerinti savo gyvenimo kokybę, santykius ir pasiekti kur kas daugiau nei turime šiandien.

KURSAS TINKAMAS JUMS, JEIGU:

patiriate stresą, nerimą darbe ir namuose, bet nežinote, kaip su tuo susitvarkyti;

jaučiate pyktį ir nusivylimą sau pačiam/-iai;

Stokojate entuziazmo veikloje, asmeniniame gyvenime, negalite pasiekti užsibrėžtų tikslų ar trokštamų rezultatų;

turite nuoskaudų tėvams, draugams ir kitiems artimiesiems ir yra sunku šį emocinį krūvį paleisti, nusimesti;

esate linkę/-usi kontroliuoti aplinką, prisiimti atsakomybę už kitų jausmus ir po to dėl to jaučiate nuovargį ar net “perdegate”;

trokštate vidinės taikos su savimi bei jausti sau priėmimą, meilę, pakankamumą;

norite išmokti susitvarkyti su kylančiais negatyviais jausmais ir gebėti priimti adekvačius sprendimus net susiklosčius pačiai sudėtingiausiai gyvenimo situacijai;

siekiate gyvenimo balanso: harmonijos tarp turimų gyvenimo sričių, darnos profesiniame ir asmeniniame kelyje;

trokštate pažinti savo vidinius resursus, juos realizuoti, lygiagrečiai dirbant su įsitikinimų bei mąstymo keitimu;

jaučiate, jog turite daug ir nuo senų laikų užspaustų emocijų, jausmų, nuoskaudų, iliuzijų bei suvokiate, kad jos čia ir dabar sukelia jums skausmą, bet esate pasiruošę tai paleisti.

ŠIO KURSO METU:

susitelksime į tai, kaip emocinis lengvumas veikia mūsų mąstymą, jausmus, kūną ir elgesį.

MŪSŲ TIKSLAS -

suteikti jums žinių ir praktinių įrankių, kad galėtumėte geriau suprasti ir valdyti savo emocijas bei pagerintumėte savo asmeninį ir profesinį efektyvumą.

TYRINĖSIME, KAIP

emocinis lengvumas veikia mūsų sprendimų priėmimą, santykius ir bendrą gyvenimo kokybę.

SUŽINOSITE APIE

strategijas ir technikas, kaip emocinį lengvumą užauginti ir išlaikyti net pačiose sunkiausiose gyvenimo situacijose.

PO KURSO

turėsite teorines ir praktines žinias, kaip emocinį lengvumą paversti jūsų galingiausiu įrankiu, kuris padėtų greičiau rasti sprendimus santykiuose, veikloje ir kitose jums svarbiose gyvenimo srityse.

ŠIUO METU KURSUI GALIOJA IŠANKSTINĖS REGISTRACIJOS KAINA

127 Eur vietoje 465 Eur

Video įrašas - kvėpavimo praktika “Emociniam sunkumui mažinti”

Spausk mygtuką ir registruokis jau dabar

BAIGĘ ŠĮ 4 SAVAIČIŲ KURSĄ JŪS:

Žinosite , kaip atrasti vidinę taiką, kurios visi taip ieškome. Taps aišku, kad tam patirti nėra jokių specialių sąlygų;

Išmoksite, kaip grįžti į savo vidinę ašį, kai gyvenimas išbalansuoja. Turėsite žinias ir įrankius, kaip išvesti savo mintis ir kūną iš streso, nerimo ir “sąstingio”;

Nebijosite kūno pojūčio, nes suprasite, kad gyvenime neegzistuoja viena be kito. Taps aišku, kad priėmimas to, kaip yra ir kaip jaučiuosi, ateina tik suvokus, kad “bus visko”;

Savistabos pagalba mokėsite savarankiškai atrasti savireguliaciją, nepriklausomai nuo to, kokiose sudėtingose situacijose atsidurtumėte;

Išmoksite priimti save, savo VISUS jausmus, mintis ir kūno pojūčius kaip “konstantą” ir “įvairiapusiškumą”;

Suprasite, kodėl neverta kurti iliuzijų ir kaip grįžti į realybę;

Suprasite, kodėl kuo nors tikėti apsimoka ir kaip “tikėjimas” visuomet padeda kūnui atsipalaiduoti;

Žinosite, kaip priimti gyvenimo įvykius, kaip ir kodėl svarbu rasti jiems racionalų paaiškinimą ir kaip net skaudžiausius įvykius priimti su lengvumu bei įprasminimu. Taps aišku, kodėl žmonės visuomet ieško RACIONALUMO (visur ir visada);

Išmoksite priimti kylančius jausmus ir juos transformuoti į teigiamas patirtis. Taps aišku kaip veikia smegenys ir kūnas ir kokio atsako jiems reikia, kai įsitempia;

Atrasite ir įsivardinsite savo unikalią gyvenimo kančios priežastį ir suprasite, kokia turima istorija jūsų galvoje kuria jums nuolatinę kančią.

Kaip vyksta mokymai?

Mokymų įrašai jums bus prieinami iš karto ir galėsite eiti savo tempu iš bet kurios pasaulio vietos.
Kurso medžiaga bus prieinama NET 6 mėn.

TRUMPAI APIE LEKTORIUS:

SIMONA AMPIAINEN
Pagrindinės temos mano konsultacijose ir mokymuose – savo vidinių resursų pažinimas, jų išlaisvinimas, savirealizacija, tai yra savo gebėjimų ir talentų panaudojimas, ribojančių įsitikinimų keitimas. Kviečiu susitikti su savo iš nežinojimo užspaustomis emocijomis ir jas paleisti. Emocijų paleidimo mokytojas Hale Dwoskin sako: „Su emocijų išlaisvinimu gyvenimas ir toliau tęsiasi, tačiau be kančios. Gyvenimas tęsiasi kaip šventė, čia ir dabar“.

RYTIS LUKOŠEVIČIUS

Rytis paleidimų metodo mokėsi, studijuodamas JAV emocijų paleidimo organizacijoje „Release Technique“, sukurtoje po emocijų paleidimo mokytojo Lesterio Levinsono mirties bei „Sedona Method“ organizacijoje, kuriai iki šiol vadovauja Lesterio Levinsono mokinys Heilas Dwoskinas. Emocijų paleidimo metodo Rytis moko jau nuo 2013 m., o paskaitas skaito įvairiuose renginiuose, populiariuose sąmoningo gyvenimo festivaliuose Lietuvoje.

MARIUS JATULIS

Būdamas prie mirties ir jau gydytojų nurašytas, Marius patyrė mistinę patirtį. Marius, psichosomatikos praktikas, tiki, kad jam buvo leista toliau gyventi, nes dar turi ką duoti. O duoda įkvėpimą gyventi lengviau, sveikiau, maloniau, džiaugsmingiau, ypač kai norime suprasti savo sunkias emocijas, pasikartojančių ligų priežastis ir patirti emocinį lengvumą.

GIEDRĖ BAGDONIENĖ

Kvėpavimo praktikų, veido jogos trenerė jau ne vienam yra padėjusi atrasti ne tik tvarką namuose, bet ir kokią įtaką kvėpavimas daro mūsų savijautai, emocinei, psichologinei būsenai. Giedrė sako, jog nenustos tikėti, kad tikrai galime pagerinti savo Gyvenimą ir pakeisti tai, kas šiuo metu neramina, įtempia ar slegia. Kvėpavimas atvers kelią į ramybę, užtikrintumą, vidinę laisvę ir norimą rezultatą.

ŠARŪNAS MAŽUOLIS

Praktikas, pats gyvenime visiškai pakeitęs savo veiklos kryptį – nuo samdomo darbuotojo, iki santykių ir emocinės gerovės konsultanto. Jau daugiau kaip 20 metų konsultuoja ir veda seminarus poros santykių tema. Padeda giliai perprasti, kas tu esi  ir kaip gyventi pilnatvėje. Atstato žmones po santykių iširimo ir padeda juos “suklijuoti”. 

ZITA JOCEVIČĖ
Gimiau šeimoje, kurioje klestėjo psichologinis ir fizinis smurtas. Vaikystėje mama nuolatos man grasindavo, kad paliks auginti geriančiam tėvui, o kai man buvo keturiolika, ėmė ir išvarė iš namų. Sykį savęs paklausiau, ar tikrai tokia vaikystė ir visi šie sudėtingi įvykiai gali sugadinti mano ateitį? Aš išmokau, KAIP PASIRINKTI KITAIP. Dabar MOKAU TO KITUS.

© Copyright 2021. All rights reserved
Paste your AdWords Remarketing code here