Išsivaduokite iš vidinės įtampos ir disbalanso 4 sav. programoje

Energingumo ir gyvenimo džiaugsmo paslaptys 3.0

Mokymai skirti Tau, jeigu pastebi, kad ryte atsikėlus nėra energijos, į darbą eini nenoriai, trūksta gyvenime motyvacijos, santykiams nelieka jėgų, darai daugelį dalykų minimaliai, tik tiek, kiek reikia ir net nesinori didesnės finansinės gausos.

Mokymų pradžia: 04.22 

Pastebėk, kad JAUTI ne tik fizinį, bet ir emocinį nuovargį, kuris neigiamai veikia visas gyvenimo sritis. Todėl, net išsimiegojus nesijauti gyvybingai.

Nuovargis tampa problema tuomet,

kai esi pavargęs emociškai, o ne fiziškai. O mūsų smegenys neskiria emocinio ir fizinio nuovargio, todėl dažnai dedame pastangas tvarkydami fizinį nuovargį.

Ir tada perkame vitaminus, miegame ilgiau, sveikai maitinamės,

atostogaujame, atsitraukiame nuo darbų, kai tuo tarpu reikėtų atkreipti dėmesį į emocines priežastis, kurios blokuoja gyvenime natūralų lengvumą ir entuziazmą.

KURSAS SKIRTAS JUMS JEIGU:

Jaučiate nuolat mažėjantį energingumo lygį ir esate išbandę įvairius būdus jį pakelti, tačiau jie veikia tik trumpuoju periodu;

Sunku keltis ryte ar susikaupti, prisiversti atlikti dienos darbus ar tikslus;

Stokojate entuziazmo veikloje, asmeniniame gyvenime, negalite pasiekti užsibrėžtų tikslų ar trokštamų rezultatų;

Jaučiate, kad gyvenime veikiate iš intencijos “PRIVALAU, REIKIA, TAIP TEISINGA”, o ne “NORIU, SVAJOJU, PATINKA”;

Veiksmus ir darbus darote iš valios ir užsispyrimo, bet ne iš smalsumo, žingeidumo ar noro sužinoti, pažinti;

Dažniausiai pradedame daryti ir priiminėti sprendimus iš “išgyvenimo instinkto”, “degančių terminų akivaizdoje”, “rizikos gauti atstūmimą ar atleidimą iš darbo”.

Kurso metu TRANSFORMUOSITE esmines priežastis, kurios sukuria energijos trūkumą gyvenime:

Kaip žmogaus lūkesčiai aplinkai žlugdo jo energingumą ir entuziazmą? Sužinosite efektyviausias technikas, kurios padės suvaldyti kylančius lūkesčius aplinkai ir žmonėms.​

Kokiu būdu kaupiamos nuoskaudos slopina entuziazmą ir kaip tai pakeisti? Įvaldysite išbandytus metodus ir technikas, padedančios eliminuoti turimas nuoskaudas.

Kaip gėda, kaltė ir baimė eliminuoja energingumą/entuziazmą iš mūsų gyvenimo? Taps aišku, kaip įveikti šiuos stipriausius ir didžiausią įtaką gyvenimo realybei turinčius jausmus.

Kodėl ir kaip nesąmoningas lyginimasis su kitais smugdo mūsų produktyvumą? Būdai, kurie garantuotai padės nustoti lygintis su kitais!

Kokią įtaką nevaldomas išdidumas ir teisuoliškumas turi mūsų potencialui ir energijai? Taps aišku, kaip suvaldyti kylantį išdidumą ir teisingumo jausmą.

Kodėl dauguma koncentruojasi į praeitį ir siekia ją ištaisyti? Mokysitės formuoti naujus mąstymo įpročius, kurie leis koncentruotis ne į praeities, bet į dabarties ir ateities tikslus.

Kaip aplinkos, artimųjųjų suformuotos vertybės, žlugdo gyvenimo kokybę ir kaip atsikratyti primestų vertybių bei sukurti norimas? Sužinosite, kaip pakeisti savo vertybių sistemą į tokią, kuri leistų judėti į priekį.

Kaip lengviausiu būdu kasdien kurti aukštą energijos lygį palaikančius įpročius? Mokysitės formuoti mąstymo įpročius, kurie įkvėps judėti į priekį ir kasdien motyvuos nesustoti.

Šiuo metu galioja mažiausia įmanoma programos kaina:

4 sav. kursas TIK 197 Eur vietoj 547 Eur

Ši kaina galioja tik iki pirmadienio 23:00 val.

Spausk mygtuką ir registruokis jau dabar

P.S. Galima mokėti ir dalimis.

Kaip vyksta mokymai?

Mokymai vyks uždaroje facebook grupėje, kurioje vyks TIESIOGINĖS LIVE PASKAITOS pirmadienį ir trečiadienį 19:00 val. PENKTADIENIAIS 19:00 val. vyks klausimų atsakymų sesijos. Įrašai lieka iškart po tiesioginių transliacijų.
Kurso medžiaga bus prieinama NET 6 mėn.

ATSILIEPIMAI APIE KURSĄ:

ATSILIEPIMAI APIE MINDAUGĄ VALICKĮ:

KURSĄ VEDA:

Mindaugas Valickis – mąstymo keitimo mentorius.
Gyvenime praėjau itin sudėtingą kelią – finansų, santykių ir savirealizacijos srityse nuo visiško dugno susikūriau gyvenimą kokio noriu. 

Dabar džiaugiuosi mylima veikla, turiu nuostabią šeimą ir talentingus vaikus, realizuoju save visu 100 proc.

Eidamas duobėtu gyvenimo keliu suvokiau, kad mes kenčiame gyvenime tik tada, kai: – vengime pokyčio, laikomės įsikibę senų tiesų ir įsitikinimų, – visą dėmesį esame sutelkę į praeities nuoskaudas; – elgiamės ir mąstome taip, kad ilgainiui susitapatiname su kančia ir prarandame bet kokį norą gyventi, užklumpa apatija, depresija … 

© Copyright 2021. All rights reserved
Paste your AdWords Remarketing code here