Lengvas būdas atrasti, užsiimti ir išplėsti mylimą veiklą.

"Išlaisvink savo potencialą ir kurk mylimą veiklą"

Prieš 15 metų tikėjau, kad reikia gyventi įprastą gyvenimą, dirbti įprastą darbą ir apskritai, kad darbas nėra tas, kuris turėtų teikti džiaugsmą ir neturi patikti. Tai mačiau augdamas savo aplinkoje.

Prieš daugiau nei 10 metų buvau pasirinkęs gerai apmokamą sritį – dirbti architektu. Solidus atlyginimas ir aplinka, kostiumuoti žmonės.

Gerai mokiausi ir stengiausi įtikti visiems, dėl to karjera klojosi kaip per sviestą. Dar besimokydamas universitete turėjau pirmuosius didelius užsakymus.

TAČIAU viduje jaučiau, kad ši sritis ne man.

Supratau, kad ją pasirinkau DĖL KITŲ, bet ne DĖL SAVĘS. Supratau, kad beveik viską gyvenime dariau dėl kitų: mokykloje gerus pažymius parnešdavau dėl to, kad tėvams taip reikėjo, krepšinio aikštelėje (taip, iki pat studijų buvau profesionalus krepšininkas) rinkdavau taškus dėl to, kad treneriui ar komandai to reikia, bet niekas manęs nemokino, kaip SUPRASTI tai, ko aš noriu.


Prieš 10 metų ryžausi pokyčiams ir dabar galiu drąsiai pasakyti, kad gyvenu svajonių gyvenimą: esu laimingas, turiu nuostabią ir palaikančią šeimą, vystau prasmingą veiklą, esu gerbiamas savo srities profesionalas.

Blaškydamasis po skirtingas sritis ir važinėdamas į labai brangius kursus visame pasaulyje atradau savo mylimą veiklą per 4 metus, o paskui dar 3 metus mokiausi, kad galėčiau iš šios veiklos ne tik išgyventi, bet ir investuoti toliau.

ŠIANDIEN suprantu, kad kiekvienas, kuris nori atrasti mylimą veiklą, gali užtrukti ženkliai mažiau, nes laikas – tai svarbiausias dalykas mūsų gyvenime.

Jau keletą metų padedu kitiems (būtinai pasižiūrėk atsiliepimus apačioje) atrasti savo mylimą veiklą ir įdarbinti savo aistrą. Noriu padėti ir Tau.

Todėl sukūriau unikalius mokymus, kaip atrasti savo veiklą ir ją išplėsti.

Kaip dažnai savęs klausi: “Kaip gauti pinigų darant tai, kas man patinka?

Ieškai, kaip atskleisti save darbinėje veikloje ar negali rasti savęs verto darbo

Svajoji sukurti savo verslą ar savo hobį paversti pinigus nešančia veikla

O gal tiesiog nori būti laimingu ir realizuoti save tiek veikloje, tiek gyvenime?

Daugelis žmonių netiki savimi bei savo galimybėmis, bijo mažesnių ar didesnių pokyčių. Nesiryžta gyventi pilnai. Tiesiog atidėlioja savo svajones gyventi taip, kaip nori, kuriant vertę ne tik sau, bet ir visai aplinkai.

Dažnai mes renkamės saugų darbą ARBA darbą, kuris teikia prasmę, BET dažnai atrodo, kad tai yra du nesuderinami dalykai.

Turime Jums labai gerų naujienų!

Specialiai Jums paruošėme kursą, kuriame parodysime, kaip mylimos veiklos pagalba susikurti finansinę gerovę, nes Taip, tai įmanoma!

Turiu prisipažinti, jog man, Lukui, teko pakeisti kardinaliai savo veiklą, nes nebegalėjau sau meluoti. Aš nežinojau, bijojau, tačiau pritaikęs savo išmoktas žinias iš tikrai vienų geriausių lektorių pasaulyje, aš tai padariau - iš architekto tapau lektoriumi, vadovu, verslininku. 

Atsimenu akimirką, kuomet teko palikti projektą, į kurį įdėta labai daug širdies ir savo laiko. Širdis ir protas plyšo.

Tačiau supratau, kad savigaila ir aukos pozicija man ir mano šeimai gerovės neužtikrins, todėl prisiėmęs atsakomybę per 7 dienas pasiekiau tai, kas atrodė daug kam neįmanoma - gavau užsakymų už 7000 eur.

Aš tai padariau per visiškai trumpą laiką, pakeitęs savo veiklos sritį.

Aš žinau, kaip dėl nežinojimo ir abejonių savimi, greičiausiu būdu pereiti į pasitikėjimą ir drąsą.

Sukūręs stiprius projektus, “Patirčių slėnis” darželius ir mokyklą, vieną sėkmingiausių mokymosi platformų švietimo atstovams Lietuvoje VŠĮ “Mokymosi mokykla”, dirbdamas su verslininkais ir juos konsultuodamas, praplėčiau savo ribas ir padedu jas plėsti to norintiems.

Ar nori praplėsti savo galimybių ribas?

Aš žinau, kaip. Praktiškai ir lengvai. Neatidėliok savo sėkmės. 

Iš savo patirties matome, kad darant tai, kas „veža“, ne tik kuria prasmę gyvenime, bet ir atneša ženkliai didesnes pajamas.

JEIGU tai daroma tinkamai. 

Norėdamas matyti daugiau laimingų žmonių savo veikloje ir gyvenime sukūriau, būtent šį kursą. 


Kursas skirtas žmonėms, kuriems:

- Atsibodo beprasmybė, kuri yra apėmusi darbe ir gyvenime;

- Pavargo mąstyti apie pokyčius, bet jų neįgyvendinti;

- Nežino, ko tiksliai nori savo gyvenime, bet norėtų tai suprasti ARBA

- Žino, ko nori, bet taip ir neišdrįsta tai įgyvendinti ARBA

- Padarius pirmuosius žingsnius, nusvyra rankos, prarandama motyvacija;

- Varžo baimės „o kas bus jeigu...?“

- Kaltina save (o gal ir kitus?), kad nieko naudingo nenuveikia;

- Turi tikslus, tačiau rezultatus pasiekti užtrunka ilgą laiką;

- Tiesiog nori iš gyvenimo daugiau.

Šis kursas skirtas Jums, jeigu esate pasiruošę pokyčiams, kurie sukurs gerovę Jums ir jūsų aplinkai. Noriu padėti Jums jaustis laimingu, dirbant mylimą darbą ir už tai gaunant savęs vertą atlygį.

Padaryk proveržį greičiausiu tau įmanomu laiku.

Kurse TU:

LABAI aiškiai suprasi, ko Jūs norite iš savo gyvenimo (ir ko tikrai nenorite);

Išsivalysite savo vidinius barjerus, kurie Jus stabdo;

Žingsnis po žingsnio darysi tai, ką atidėliojai tam, kad turėtum mylimą veiklą.

Kursą ves Lukas Benevičius

Prieš 15 metų tikėjau, kad reikia gyventi įprastą gyvenimą, dirbti įprastą darbą ir apskritai, kad darbas nėra tas, kuris turėtų teikti džiaugsmą ir neturi patikti. Tai mačiau augdamas savo aplinkoje.

Prieš daugiau nei 10 metų buvau pasirinkęs gerai apmokamą sritį – dirbti architektu. Solidus atlyginimas ir aplinka, kostiumuoti žmonės. Gerai mokiausi ir stengiausi įtikti visiems, dėl to karjera klojosi kaip per sviestą. Dar besimokydamas universitete turėjau pirmuosius didelius užsakymus.

TAČIAU viduje jaučiau, kad ši sritis ne man. Supratau, kad ją pasirinkau DĖL KITŲ, bet ne DĖL SAVĘS. Supratau, kad beveik viską gyvenime dariau dėl kitų: mokykloje gerus pažymius parnešdavau dėl to, kad tėvams taip reikėjo, krepšinio aikštelėje (taip, iki pat studijų buvau profesionalus krepšininkas) rinkdavau taškus dėl to, kad treneriui ar komandai to reikia, bet niekas manęs nemokino, kaip SUPRASTI tai, ko aš noriu.

Prieš 10 metų ryžausi pokyčiams ir dabar galiu drąsiai pasakyti, kad gyvenu svajonių gyvenimą: esu laimingas, turiu nuostabią ir palaikančią šeimą, vystau prasmingą veiklą, esu gerbiamas savo srities profesionalas.

Blaškydamasis po skirtingas sritis ir važinėdamas į labai brangius kursus visame pasaulyje atradau savo mylimą veiklą per 4 metus, o paskui dar 3 metus mokiausi, kad galėčiau iš šios veiklos ne tik išgyventi, bet ir investuoti toliau.

ŠIANDIEN suprantu, kad kiekvienas, kuris nori atrasti mylimą veiklą, gali užtrukti ženkliai mažiau, nes laikas – tai svarbiausias dalykas mūsų gyvenime. Jau keletą metų padedu kitiems (būtinai pasižiūrėk atsiliepimus apačioje) atrasti savo mylimą veiklą ir įdarbinti savo aistrą. Noriu padėti ir Tau.