Kviečiame Jus, mielos moterys, dalyvauti 18 valandų trukmės praktiniuose ir teoriniuose video mokymuose internetu

IŠSVAJOTA PARTNERYSTĖ

Susikurk tokius santykius, apie kokius svajoji su mentore Gintare Davainiene.

JUNKITĖS JAU DABAR.

Dėmesio! Visų paskaitų video įrašai bei visos užduotys liks grupėje tol, kol gyvuos "Facebook" ir Jūs visada turėsite galimybę viską peržiūrėti bei atlikti užduotis savo ritmu ir Jums patogiu laiku. 

Galbūt paklausite:

Ar toks reiškinys, kaip „Išsvajota partnerystė“ iš viso yra įmanomas?

Viskas įmanoma tampa tada, kai labai to nori ir tuo tiki.

Svajojant apie mylimą žmogų, veikia tie patys dėsniai, kurie mums kalba apie tai, kad apie ką nuolat galvoji, tą ir gauni.

Traukos dėsnis veikia ir čia...

Tuo įsitikinau tiek savo asmeniniu pavyzdžiu, tiek pavyzdžiais mano draugių bei klienčių, kurių svajonės partnerystės srityje tapo tikrove, pranokdamos net jų pačių lūkesčius.

Po atkaklaus ir nuoširdaus darbo su savimi ties šia sritimi, po mano postūmio ir tikėjimo įkvėpimo, pagalbos išsigryninant savo norus šioje srityje, daugumai man pažįstamų moterų pavyko sutikti sau adekvačius vyrus ir sukurti su jais norimus santykius.

Pavyko ir esančioms poroje, kurios norėjo pagerinti savo esamus santykius. 

Šių pavyzdžių įkvėpta, nutariau rinkti moteris į uždarą kursą ir jas raginti, skatinti, pastūmėti, pažadinti transformacijai, joms padėti, kad joms pavyktų įgyvendinti savo tikslus, kad būtų kuo daugiau laimingų moterų, sukūrusių nuostabias šeimas su joms tinkamiausiais vyrais.

Turiu tikslą susijusį su meilės misija – padėti kitiems žmonėms savo žiniomis bei tiesa, kad žmonės pasiektų asmeninių laimėjimų aukštumas, kad būtų kuo daugiau laimingų, mylinčių ir mylimų, džiaugsmingų žmonių, kurie būtų savirealizuoti savo partnerystėje. 

TAIP, NORIU DALYVAUTI!

Neapgaudinėkime savęs, sakydamos, kad galime apsieiti be meilės ar be vyro.

Nustokime kenkti sau savo abejonėmis, kad tokie santykiai neva ne man (pvz. „Aš per daug nusivylusi santykiais“, „Aš per sena“, „Aš per daug kentėjau santykiuose“, „Tobulų vyrų nėra“, „Su mano dabartiniu vyru tai neįmanoma“ ir pan.)

Juk mes visos giliai širdyje trokštame būti mylimos, norime mylėti ir kurti tobulus santykius.

Juk meilė – visa ko pagrindas, svarbiausias mūsų gyvenimo variklis, didžiausias stebuklas Žemėje.

Norėdamos sukurti sau tobulą partnerystę, turime žinoti kokie dėsniai valdo santykius ir juos naudoti.

Santuoka ar partnerystė yra ta vieta, kur mes mokomės pažinti save ir partnerį, mokomės mylėti bei priimti save ir kitą žmogų.

Be meilės mes tik egzistuotume.

Ar tikrai norite tik egzistuoti?

Jeigu ne, tuomet kviečiu Jus pradėti veikti savo pačios laimės labui.

Apsidairykite, aplinkui tikrai yra daug laisvų, vienišų, meilės ir bendravimo trokštančių žmonių, kurie irgi svajoja sutikti mylimą žmogų.

Raginu patikėkite, kad mylimą žmogų sutikti arba savo santykius atstatyti tikrai yra įmanoma, norėkite to labai stipriai ir imkitės veiksmų. Gyvenimas jums tikrai duos šansą.

KURSAS YRA SKIRTAS MOTERIMS:

- VIENIŠOMS, IŠSISKYRUSIOMS, NUOŠIRDŽIAI NORINČIOMS sutikti joms tinkamiausią partnerį ir sukurti joms tobuliausius šeimyninius santykius, o taip pat JAU ESANČIOMS POROJE, bet norinčioms pagerinti savo santykius.

Siekiančioms suvokti kas yra tobula partnerystė ir kokia jos esmė, kokie dėsniai ją veikia, norinčioms kurti ir puoselėti darnius šeiminius santykius bei gyventi abipusėje meilėje, džiaugsme ir harmonijoje;


-
NORINČIOMS išsigryninti savo laimingų santykių viziją ir paversti ją realybe;


-
KELIANČIOMS SAU KLAUSIMUS: „Kaip sukurti man tinkamiausius ir harmoningiausius santykius su vyru, kad tie santykiai pagaliau būtų laimingi?“, „Ko aš apskritai tikiuosi iš santykių, iš vyro?“, „Kodėl aš pastoviai pritraukiu tokius „netikusius“ partnerius, SILPNUS VYRUS?“

„KOKIAS AŠ KLAIDAS NUOLAT DARAU SANTYKIUOSE?“, „Ką daryti, kad tai pagaliau liautųsi?“, „KODĖL APSKRITAI NEPRITRAUKIU JOKIŲ VYRŲ?“, „Ką daryti, kad pritraukti?“ ir pan.;


-
NORINČIOMS PEREITI Į KITĄ SANTYKIŲ KOKYBĘ.

Toms, kurios galbūt jau ne vienerius metus kovojote su buvusių partnerių priklausomybėmis, užgauliojimais, partnerio neištikimybe, neatsakingumu, grubumu, darboholizmu, valdingu charakteriu ar net fiziniu ar psichiniu smurtu.

Kurios kaip įmanydamos stengiatės įveikti skausmingą praeitį (net ir iš vaikystės), menką savivertę, nemeilę sau bei pasiryžusioms veikti vardan savo laimingos ateities;


-
NORINČIOMS atrasti savo santykių „ANTI-PROGRAMAS“ ir negatyvius įsitikinimus apie save bei santykius su vyrais apskritai;


-
IEŠKANČIOMS praktinės pagalbos bei reikalingų, naudingų, gilių, profesionalių žinių apie moterų ir vyrų santykius, jų peripetijas, roles bei pareigas šeimoje, santykiuose daromas klaidas bei tikrąjį moteriškumą.

Vyro ir moters energo centrų sąveikavimą, pagrindinius mūsų emocinius poreikius, meilės kalbas bei gebėjimą susikalbėti jomis bei žinių kaip sukurti tokius santykius, apie kokius svajoji jau seniai, bet tau niekaip tai nepavyksta;


-
PASIRYŽUSIOMS ŽENGTI atsakingus žingsnius su santykių specialisto ir bendraminčių palaikymu ir įveikti rimtas asmenines problemas, kurioms spręsti neužtenka vieno savaitgalio seminaro ar kelių psichologo konsultacijų, kad daryti tai, kas ateityje leis mėgautis norimais rezultatais.

TAIP, NORIU DALYVAUTI!

MOKYMŲ FORMATAS IR STRUKTŪRA:


Kursas yra 18 val. trukmės ir yra patalpintas mokymams skirtoje uždaroje "Facebook" grupėje, prie kurios visos būsite prijungtos ir kurios niekas negalės matyti, išskyrus kurso dalyves.

Jungtis galite DABAR, nepriklausomai nuo Jūsų gyvenamosios vietos.

Jūsų laukia:

 • Paskaita "Santykių, ribotų įsitikinimų ir anti -santykių programų auditas” (47 vertė);
 • Paskaita “Nuoskaudos tėvams, buvusiems partneriams, jų atradimas bei paleidimas. Energetinės skyrybos" (47 vertė);
 • Paskaita “Kaip mažinti santykių toksiškumą?” (47 vertė);
 • Paskaita “Moteriškų ir vyriškų energijų sąveikavimo dėsniai” (47 vertė);
 • Paskaita “Tikrojo moteriškumo paslaptys” (67 vertė);
 •  Paskaita Vizijos kūrimas. Kaip sukurti svajonių partnerystę? (57 vertė)

Viso - 312€, jeigu įsigytumėte kiekvieną produktą atskirai.


Papildomai Jūsų laukia:

 • Lektoriaus ir visos komandos palaikymas viso kurso metu (270 vertė);
 • "Facebook" bendraminčių grupė (NEĮKAINOJAMA);
 • Audio įrašas: “Energetinės skyrybos. Kaip paleisti buvusius santykius?” (17vertė);
 • Audio įrašas: “Blokuojančių įsitikinimų transformavimas” (17 vertė);
 •  Audio įrašas: “Įsitikinimų keitimas” (17 vertė);
 •  Audio įrašas: “Programinis įsitikinimų keitimas” (17 vertė);
 •  Audio įrašas: “Meditacija – žvilgsnis iš paukščio skrydžio” (17 vertė);
 • Specialios užduotys – įsisavinimui ir integravimui į gyvenimą (77 vertė).

Viso - 209, jeigu įsigytumėte kiekvieną produktą atskirai.


Prie video mokymų internetu galite prisijungti jau dabar!

UŽSIREGISTRAVUS, PRISIJUNGIMĄ GAUSITE IŠ KARTO Į SAVO EL. PAŠTO DĖŽUTĘ (tikrinkite ir SPAM'o dėžutę), KAIP PRISIJUNGTI Į SLAPTĄ MOKYMŲ GRUPĘ.

VIDEO MOKYMAI INTERNETU YRA PRIEINAMI NERIBOTĄ LAIKĄ.

Jeigu Gintarė rengtų tokio tipo mokymus gyvai, jie kainuotų 1000. Ir tai būtų minimali investicija.

Kadangi vyks internetu ir yra daugybė žmonių, kuriems reikia šių žinių, šie mokymai nekainuos 500.

Šių video mokymų internetu kaina Jums 207.

Dėmesio!

Pirmoms 25 užsiregistravusioms -

TIK 137€

Spausk nuorodą žemiau ir prisijunk:

BONUSAS - ryto ritualai moterims, kurie:

 • padės ankščiau atsikelti su lengvumu;
 •  nuo pat ryto nuteiks pozityviai dienai;
 •  padidins moterišką energiją.

Net 12 ryto ritualų po 15€, kurių trukmė - 25 min.

Vertė - 180€.

Ryto praktikas veda Gerda Vencevičiūtė:

 • Diplomuota reabilitacijos ir gydomojo masažo specialistė;
 • Sertifikuota Nirvana Fitness instruktorė, kuri konsultuoja, veda mankštas ir Nirvana Fitness užsiėmimus;
 • Atlieka gydomuosius, kūną formuojančius bei limfodrenažinius masažus.

ATSILIEPIMAI IŠ PRAĖJUSIŲ GINTARĖS DAVAINIENĖS INTERNETINIŲ KURSŲ:

Lektorė Gintarė Davainienė labai nuostabus žmogus ir lektorius tuo pačiu.. geba "supurtyti" itin "užsisedėjusius ir aptingusius žmones"  atsiliepimai patys geriausi..viskas naudinga, laikas praleistas paskaitose prasmingas, įdomus ir stiprus..tik man buvo maža laiko, norėjosi daugiau laiko įsisavinimui, namų darbų pasiruošimui, bet vėl gi, laiko planavimas esti mūsų atsakomybė. Deja, aš nesusidorojau su tuom..Dėkoju už kursą, žinias, transformacijas ir įdiegtą norą lįsti lauk iš savojo stiklainio 

- Roberta Girulytė-Sungailė

"Labai gilus kursas. Vis ateina naujų suvokimų. Labai daug gavome informacijos. Ir aš pati supratau, kad į atskiras temas norisi nerti gilyn, kad suprasti iki galo. Dar kartą turėjau galimybę labiau pažinti ir suprasti ir priimti save. Supratimas kiek daug dalykų įtakoja tavo gyvenimą ir kiek daug gali pats. Labai gili praktika nukeliaujant pas senolius. Jausmas lyg jausčiau mirusių artimųjų palaikymą, kurių net nepažinojau. Paklausus savo močiutės, kuriai tuoj bus 92 metai apie jos mamą ir vyrą, kokie jie buvo. Supratau labai aiškiai, kad taip ir jaučiausi su jais susipažinusi per praktiką. Neįtikėtina. Kiek daug dalykų vyksta, nors mes ir nežinome ar net nesuprantame. Dėkoju pirmiausia sau, kad pasiryžau dalyvauti ir žinoma Jums ir Jūsų komandai už nuostabią galimybę prisiliesti prie savo gyvenimo iš arčiau. Dėkoju."

- Laura VR

"Kursas įdomus ir naudingas. Nors kai kas buvo žinoma ir girdėta, bet tikriausiai būna momentų, kai iš n-tojo karto supranti ir priimi. Jau žinojau, kad kaltinti tėvų nereikia, esu dariusi tam tikrų praktikų. Bet šių mokymų metu pajutau, kad esu laisva nuo bet kokių nuoskaudų savo tėvams. Vizijos rašymas patiko. Pamačiau klaidas. Nes iš tikro daug žmonių nori, o ko, nelabai ir žino. O kartais tie norai padriki ir ne taip suformuluoti. Dabar mano vizija yra daug tikslesnė, išsamesnė ir tikriausiai drąsesnė. Susipažinus su savo baimėmis ir įsitikinimais, supranti, kad reikia dirbti su savimi. Jokie mokymai ir kursai nepadarys pokyčių gyvenime už tave. Jie suteikia informacijos, motyvuoja, duoda stimulą. Praktikos, tolesnis gilinimasis, savęs pažinimas, supratimas ir priėmimas leidžia pasiekti ilgalaikių pokyčių."

- Regina Dantė

"Šis kursas buvo dar vienas laiptelis mano asmeninio augimo kelyje. Patiko tai, kad buvo išdėstytos iš esmės skirtingos temos, bet labai svarbios mūsų gyvenime ir vedančios į šviesą. Patiko, kad buvo išgryninta esmė ir tai, kas svarbiausia. Patiko, kad Gintarė kalbėjo natūraliai su išmintimi ir užtikrintumu. Matėsi, kad yra didžiulis tikėjimas tuo, kas sakoma, kad tai yra patikrinta ir išgyventa. Sakoma, kad mokymai pavyko, jei iš jų išsineši bent 1 kertinį momentą, kuris įsirašo į tavo programą, o šių mokymų atveju sakyčiau, kad tokių momentų buvo daugiau nei 1 (bent jau man). Iš kitos pusės prie taisytinų dalykų galėčiau įvardinti kiek geresnį organizavimą, nes pats nelabai žinojau (arba kažkur praleidau) nei mokymų temų, nei tvarkaraščio. Galėtų būti skaidrės prisegtos kaip dalomoji medžiaga. Lapai ir užduotys taip pat galėtų būti pateiktos kokybiškame formate. O šiaip ačiū už šiuos mokymus. Jie toliau mane veda prie man rūpimų atsakymų suradimo."

- Arnoldas Antanavičius

"Prieš metus jaučiausi vis nubloškiama ir nubloškiama “gyvenimiškų cunamio bangų”. Jaučiausi nusivylusi, pasimetusi, įskaudinta, sužalota, trūko oro. Tai buvo toks gylis, kad jau maniau plyšiu iš didžiulio sielvarto. Tarsi mano visa esybė kažkokioje agonijoje: nebežinojau kas aš, ko VISA mano aplinka prieš mane, ko noriu?

Džiaugiausi tik vienu- kad tą milžinišką chaosą matau ir noriu visom jėgom, kiek tik galiu, iš tos duobės, cunamio (PASIRODO- CUNAMIO STIKLAINYJE!!) išsikapstyti.

Kaip “rasti ir įsikibti Į save?”, “Ką noriu Savo Gyvenimo Kelionėje nuveikti?”. Ir meldžiau Dievo padėti. Ir visu pajėgumu, kad tas cunamis liautųsi!!

Taip gimė du projektai- du iššūkiai mano kelionėje. Kursai, grupės, knygos, nuostabūs žmonės, ieškantys to paties, ko ir aš. Vienas, kitas plaustas. Brėžiniai, piešiniai, schemos. Šis kursas- trečias ir antras su “Mylima Veikla” komanda.

Čia gavau TOKĮ srautą žinių, užduočių, įrankių, tokį gylį, tūkstančius klausimų, praktikų!!! Atsivėriau, išsivaliau, sustiprinau ryšį su tėvais, su savo šaknimis (sužavėta praktikomis, meditacijomis, maldomis!! jos nunešė į nepaprastą gylį, išplėšė pyktį ir gėlą), perprogramavau, atsikračiau aibės įsitikinimų, išsigryninau, žinoma, tiek kiek leidžiu ir gebu. Ir atradau save !! Radau, tai ką darydama, galiu sakyti- „TAI AŠ IR MANO KELIAS Į MANO MYLIMĄ VEIKLĄ!!”

Uoga ant torto- TESTAS< TIKSLAS< KALNAS. Tada aš pamačiau, radau, atpažinau SAVE. SAVE, su bagažu SAVO mylimų, mėgstamų, trokštamų dalykų. Mano bagažas žinių, kuris gulėjo mano pasąmonėje, dėliojosi į stalčiukus ir vis dar dėliojasi. Radau SAVE, kurią vis kartkartėmis sutikdavau savo kelionėje. Tą suagusią moterį, kuri žino, kur yra jos kelias, kas ji yra, ko nori, kur jos stiprybės ir silpnybės, kas jos bagažas, o kas ne, ryžtingą, drąsią, su tikslais, iššūkiais.

Tai buvo nuostabus ir nepakartojamas jausmas 

Gintarė man padėjo eiti per širdį, o Simas per kūną, kad pažinčiau, išgydyčiau, išvalyčiau, sutvirtėčiau ir drąsiai, harmoningai, užtikrintai, bei jausdamasi dieviškai laiminga ir turtinga dvasiškai, materialiai ir finansiškai, eičiau Savo keliu į Savo Didžiąją svajonę. Nuoširdžiai Dėkoju ir linkiu Jums augti ir klestėti."

- Vilma Žvinytė

"Svarbiausia, kad jau turiu rezultatus!  Pradėjau mokytis projektavimo ir interjero dizaino! Labai patinka, tiesiog fantastiška! Ir aplamai, po kurso susidėliojau faug taškų ant i , atgavau jėgas ir motyvaciją judėti pirmyn. Labiau mėgaujuosi bet kokia veikla. Kursas buvo geras, išdėstytos kelios temos, bet norėjosi daugiau atgalinio ryšio, ypač vizijų tobulinimo klausimu  Norisi nerti dar giliau, plačiau. Lauksiu kitų kursų. Labai gaila, kad dėl laiko stokos neišbandžiau visų fizinių pratimų. Ar juos galima bus rasti ir kažkur kitur?

Ačiū, viskas labai patiko, bet, svarbiausia, davė rezultatų!"

- Elvina Čerškienė

"Dalinuosi savo izvalgomis ir suvokimais...Kurso uzduotis atlikti buvo labai naudinga ir idomu.Kursu laukdavau su nekantrumu, labai daug idomios informacijos mums pateike Gintare.Dabar jauciousi dar labiau motyvuota ir drasesne imtis veiksmu savo Mylimai Svajoniu veiklai igyvendinti!Pries kursa turejau daug baimiu, abejoniu, ir neaiskumu...vis dar delsiau ir atideliojau...Man labai naudingos buvo meditacijos,buvo labai idomu pamatyti ir pajausti koks Gyvenimas manes laukia jeigu ir toliau nesiryziu nieko keisti...Gintare yra nuostabi lektore,jau dalyvavau ne viename jos kurse.Po kiekvieno kurso mano Gyvenime ivyksta nuostabiu permainu! Labai dziaugiuosi kad atradau Gintares kursus, kurie yra Aukso verti!!!Dekoju tau is visos Sirdies uz tavo atsidavima, nuosirduma,profesioluma, kantrye ir meile!!!""

- Renata Leugaudaite

"Gintare Davainiene, tai koučere ir moteris, kuri žino ką kalba ir ką daro. Perskaičiau ir jos knygą”Svajonę paversk tikrove”. Nereali knyga, ji man vos ne kasdienis patarėjas. Esu jai labai dėkinga už 3 savaičių kursą Svajonių proveržis!!! Tai buvo jėga!!! Ji tokia griežta ir labai rimtai žiūri į savo darbą. Kas nori tik pasnausti ir pasižvalgyti, ką kitos moterys daro galite net negaišti laiko. Nesupykite ir neįsižeiskite, bet Gintarė griebia jautį už ragų! Sugeba kaip reikiant pakritikuoti ir duoti šansą atsibusti ir pradėti gyventi savo gyvenimą. Kas esate krizėje, kryžkelėje, susipainiojote savo jausmuose, nenbrandate atsakymų į savo pačių klausimus, tai paskubėkite ir registruokitės... man tai padėjo, tai kodėl gi Jums nepabandžius? Dėkoju išmintingoji, nuostabioji gyvemimo išminčių atskleidėja, traukos Dėsnio paslapčių atskleidėja, taikytoja su Dievu ir dar visų galų Meistre... Labai myliu ir gerbiu Tave Gintare.""

- Laima Haller

DĖMESIO!

Pirmoms 25 užsiregistravusioms galioja mažiausia kaina -

TIK 137€

Spausk mygtuką žemiau ir prisijunk.

TAIP, NORIU DALYVAUTI!

Mokymų autorė GINTARĖ DAVAINIENĖ

lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė.

Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė.

Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“, Reiki metodų praktikė, regresologė, numerologė.

Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoja psichoterapiją Lietuvoje ir užsienyje.

Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties bei karminių užduočių pagal gimimo datą nustatymo, veiklos ir partnerio savo sielai atradimo, partnerių suderinamumo bei poros bendrų užduočių nustatymo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais.

Patyriminių ir motyvacinių kelionių organizatorė ir vadovė. Turi 15 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 24 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite www.dreamer.lt , FB “Saviugda su Gintare Davainiene”.