Mylima Veikla

"IŠSVAJOTA PARTNERYSTĖ" 3 sav. kursas su Gintare Davainiene

2021 m. sausio 4 d., pirmadienį.

Dėmesio! Prie kurso galite jungtis ir vėliau (tiek jam prasidėjus, įpusėjus, tiek pasibaigus), nes visų paskaitų video įrašai bei visos užduotys liks grupėje tol, kol gyvuos “Facebook” ir Jūs visada turėsite galimybę viską peržiūrėti bei atlikti užduotis savo ritmu ir Jums patogiu laiku. 

Užsakymo duomenys:

Pasirinkite savo planą

Pasirinkite savo planą:
Kiekis
Kaina
"IŠSVAJOTA PARNERYSTĖ" 3 sav. kursas internetu x1
1
207.00 157.00
"IŠSVAJOTA PARNERYSTĖ" 3 sav. kursas internetu - DALIMIS x1
1
207.00 85.00

Pasirinkite apmokėjimo būdą:

Apmokėjimas yra saugus.

  • Visi Lietuvos bankai (SEB, Swedbank, DnB ir kt.), taip pat, Maxima, Lietuvos pašto ar spaudos kioskuose grynais.
Mes gerbiame jūsų privatumą.

KURSAS YRA SKIRTAS MOTERIMS:

  • VIENIŠOMS, IŠSISKYRUSIOMS, NUOŠIRDŽIAI NORINČIOMS sutikti joms tinkamiausią partnerį ir sukurti joms tobuliausius šeimyninius santykius, o taip pat JAU ESANČIOMS POROJE, bet norinčioms pagerinti savo santykius.
  • NORINČIOMS išsigryninti savo laimingų santykių viziją ir paversti ją realybe;
  • KELIANČIOMS SAU KLAUSIMUS: „Kaip sukurti man tinkamiausius ir harmoningiausius santykius su vyru, kad tie santykiai pagaliau būtų laimingi?“, „Ko aš apskritai tikiuosi iš santykių, iš vyro?“, „Kodėl aš pastoviai pritraukiu tokius „netikusius“ partnerius, SILPNUS VYRUS?“
  • NORINČIOMS PEREITI Į KITĄ SANTYKIŲ KOKYBĘ.
  • NORINČIOMS atrasti savo santykių „ANTI-PROGRAMAS“ ir negatyvius įsitikinimus apie save bei santykius su vyrais apskritai;
  • IEŠKANČIOMS praktinės pagalbos bei reikalingų, naudingų, gilių, profesionalių žinių apie moterų ir vyrų santykius, jų peripetijas, roles bei pareigas šeimoje, santykiuose daromas klaidas bei tikrąjį moteriškumą.
  • PASIRYŽUSIOMS ŽENGTI atsakingus žingsnius su santykių specialisto ir bendraminčių palaikymu ir įveikti rimtas asmenines problemas, kurioms spręsti neužtenka vieno savaitgalio seminaro ar kelių psichologo konsultacijų, kad daryti tai, kas ateityje leis mėgautis norimais rezultatais.