IŠSKIRTINIS ir NEMOKAMAS vakaro seminaras MOTERIMS:

3 priežastys, kodėl sunku sukurti svajonių partnerystę?

2020 m. lapkričio mėn. 25 d., trečiadienį, 19:30 val.

REGISTRUOKIS NEMOKAMAI

PASKUBĖK! LIKO VOS 15 VIETŲ.

Nemokamo seminaro metu sužinosi:

  • Kokias klaidas daro moterys, kurdamos santykius?
  • Kaip greičiau pritraukti mylimą partnerį?
  • Iliuzijos apie moteriškumo energiją.
REGISTRUOKIS NEMOKAMAI

ATSILIEPIMAI IŠ PRAĖJUSIŲ GINTARĖS DAVAINIENĖS INTERNETINIŲ KURSŲ „LAIMINGA MOTERIS“ bei „PALAIMINTA SANTUOKA“:

"Dėkoju Jums, Gintare Davainiene, nes visur ieškodavau tokios moteriškumo išminties ir jos nerasdavau. Dėkui Jums, kad dalinatės ir dėkoju Dievui, kad jus atradau. Tiesiog jaučiu, kad tai tikrai nepaskutinis mokymosi kursas pas jus."

- Jurgita Lalienė

"Oi Gintare Davainiene, kaip būtų nuostabu, jei pratęstumėte šį kursą “Palaiminta santuoka” ar antrą dalį padarytumėte toms, kurios norėtų toliau eiti į gylį, ypač apie moteriškumą aš jau tiek kursų prasimokius, ėjusi, bet niekur taip nesupratau daugelio dalykų, kaip pas jus, kaip jūs taip paaiškinat, kad aš tiesiog stebiuosi."

- Kristina Urbonienė

"Gintare Davainiene, prisidedu! Jūs is tiesų stebuklinga! Viskas taip uzburiančiai natūraliai ir moteriškai eina iš širdies! Tokią moterį - moterį pavyzdį - sutikti gyvenime dovana! Ir tikrai svajojau dar maža turėti tokį pavyzdį! Labai labai labai ačiū Jums! Atrodo, į jokį žodį dėkingumas Jums sutilpt negali ! Svajonių sąraše - jūsų moteriškumo mokymai! Ypač po tos meditacijos - savęs tapymo! gal tikrai sugalvotumete mums, kurios norėtų, suorganizuoti pratęsimą kursų?"

- Lina Zarunskienė

"Kurso užduotys nebuvo sunkios, vykdžiau su malonumu ir užsidegimu, visada galvojau kad esu viena tokia nerami ir nuolatos ieškanti, bet čia radau daug bendraminčių ir įkvepiančių moterų kurios man parodė, kad nesvarbu kiek tau metų, kas tu esi, ir kaip kartais š...tau galbūt sekasi, bet tu vis tiek gali save sukurti iš naujo, jaučiausi ne viena viso kurso metu Dabar jaučiuosi ramesnė, geresne mama ir žmona, jaučiu norą keistis ir ieškoti savęs.
Visą gyvenimą jaučiausi, lyg stovėčiau prie šviesoforo ir niekaip negalėčiau pereiti per gatvę... pro mane eina žmonės, bet aš nerandu to kelio ir toliau stoviu, bet dabar aš perėjau ta kelią, ir ne viena, o su savo šeima Jaučiuosi išsilaisvinusi nuo savo negatyvių minčių, dažnai dėkoju už tai ką turiu, pradėjau matyti koks gražus pasaulis, mėgaujuosi žydinčiais medžiais, paukščiais. Pradėjau dėkoti, kad pabudau ir galiu būti šio pasaulio dalimi
Susirašiau svajones ir tikslus, net negaliu visko perteikti raštu kiek daug gavau iš šių kursų ne visi jausmai taip lengvai aprašomi, jaučiuosi pakylėta, ir supratau kokia esu galinga, ir kiek daug nuo manęs priklauso, mano vyras laimingesnis ir mano vaikai nes aš laiminga Vyras sakė: "Tikiuosi ta ragana nebegrįš"Ačiū už kursą, buvo tikrai verta."

- Vidmantė Mejerienė

"Labai džiaugiuosi galėdama dalyvauti šitame kurse. Užduotys buvo labai realios ir įveikiamos. Dirbdama su jomis supratau, kad esu linkusi į baimes kurios ateina iš vaikystės bei įsitikinimų. Supratau, kad labai mažai save analizavau. Tikriausiai tai taip pat dėl baimių. Labai patiko meditacijos (vis dar nesu tikra ar gerai jaučiu tą laužą, bet užkelti į viršų dar nepavyksta tai tikrai). Dirbant su Energo centrais buvo visko ir pykčio, ir noro verkti, bet tęsiu toliau. Pasistūmėjau su saviverte, pasitikėjimu. Ryte bėgu su šypsena, jaučiuosi laimingesnė. Suprantu, kad dar teks pakartoti šį kursą ir ne vieną kartą, kad prasivalyčiau stalčiukus galvoje. Ačiū jums labai!!!"

- Laima Sriupsaitė

"Esu be galo dėkinga už šį kursą!!! Tikrai buvo labai įdomu ir vertinga! Ir toks didelis noras daryti visus namų darbus, nes iš karto jautėsi reali nauda. Beje, aš vis dar tęsiu meditacijas. Taigi, kursas dar vis tęsiasi!
Labai ačiū, Gintare, už nuoširdumą, šilumą ir spinduliuojamą natūralumą, aš galėjau ir tavo pavyzdžio puikiai mokytis! Iki pasimatymo kituose kursuose!"

- Valdonė Meylan

"Nuoširdžiai dėkoju Gintare Davainiene už nuostabų kursą. Dėkoju už Jūsų atsidavimą ir norą mums padėti. Tiek daug medžiagos, informacijos ir meilės įdėjot! Jau dabar jaučiu pokyčius savyje ir aplink. Labai tikiu, kad tai tik pradžia . Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šį kursą. Tik gailiuosi, kad neatsiradot mano gyvenime anksčiau. Tikiuosi draugauti su jumis ir toliau."

- Edita Marcinkienė

"Esu labai dėkinga už tą laiką, praleistą su jumis Užduotis atlikinėjau visas sąžiningai ir dabar rašau savo norus, darau meditacijas kaip ir rekomendavot iš lėto ir man tai laaaabai patinka. Pasirodo, kad laiko viskam užtenka (nors prieš tai man jo trūko), tapau daug ramesnė (dar neturėjau nei vieno pykčio priepuolio), tikiuosi jie liks praeity Labai seku savo kalbą, tai pasirodo net žodžių kartais išsireikšti pritrūksta Stengiuosi išmesti visus neiginius ir netinkamus epitetus. Ir rezultatas puikus!!!!! Jaučiuosi fantastiškai Aš laiminga ir mano šeima laiminga Tik supratau, kad nieko šiaip sau nenutinka Stengiuosi viską surašyti trumpaines bijau išsiplėsti... Paskaitos atvėrė man akis į esamą situaciją iš teigiamos pusės, tai tikrai laaaabai didelis Ačiū. Po kokio mėnesio tikrai dar papildysiu savo rašinėlį."

- Iveta Eidukevičienė

"Kursas nuostabus, tai investicija visam gyvenimui į save ir kartu į savo šeimą. Užduotys buvo lengvos, tiesiog joms reikia laiko ir šiek tiek pastangų, jas atlikti iš širdies, pajausti, ką kiekviena tau duoda. Jaučiu, jog meditacijos tampa mano gyvenimo, kasdienybės dalimi. Jos be galo įkvepia ir įneša daug meilės bei šviesos. Tiek kurso teorija, tiek praktikos privertė save analizuoti ir ieškoti geresnės, laimingos savęs. Jaučiausi pakylėta, labai laukdavau paskaitų. Visa informacija, kurią gavau atrodo stebuklinga, lyg iš svajonių šalies bet kartu ir kasdieniška, paprasta. Kai ją taikau gyvenime, daug kas pasitvirtina ir suvokiu, kad taip iš tiesų ir yra, visatos dėsniai tikrai veikia. Patiko tai, kad su teorija išgirdau ir daug gyvenimiškų, įtikinančių pavyzdžių. Dabar jaučiuosi daug ramesnė, kai žinau savo tikslą, kaip siekti laimingos savęs. Tikrai ne kartą dar klausysiu paskaitas, nes suvokiu kaskart daugiau ir giliau. Labai pasikeitė požiūris į vyrą, į mūsų santykius. Supratau, kad kontrolė niekur neveda, tobulinu save tuo klausimu. Nežinau ar čia gerai, kad pradėjau matyti ne tik savo, bet ir kitų žmonių problemas, tarsi akys atsivėre, kodėl jie elgiasi vienaip ar kitaip. Dėkoju už tai, jog žinau, kaip elgtis, kad reikia priimti visus ir viską taip, kaip yra. Žinau ir noriu keisti save ir savo požiūrį. Noriu padėkoti už nuoširdumą, atsidavimą mūsų visai grupei. Tai nepaprasta patirtis, gyvenimo mokykla ir puikūs pamatai moteriškai laimei. Dėkoju."

- Ieva Gečienė

"Esu dėkinga Visatai, kad man atsiuntė Tave, Gintare. Visas gyvenimas mus veda ten kur ir ko mums reikia, mums reikia tai pastebėti. Ačiū miela Gintarė už nuostabų sąžiningą kursą, mums buvo duota pilna nuostabiausia informacija. Tu nepagailėjai savo žinių mums. Buvo nuostabus kursas, konkretus kursas, visa medžiaga mums buvo duota, matėsi, kad Gintarė buvo užgarantuota savo kokybe. Aš ilgai šioje srityje domėjausi apie energo centrus. Ką Gintarė pateikė, tai to nieks negalėjo padaryti iki šiol. Namų darbus dariau su malonumu. Aš daug ką atradau šiuose kursuose, ko niekada nebuvo niekas kalbėjęs, kaip moterų centrai maitina vyrą, kaip jie su mumis elgiasi. Tai teisybė, mano vyras man dabar dovanoja gėles ir viską padaro, ko aš tik noriu, daro su malonumu. Labai lauksiu kada atsidarys mano kiti centrai, kai galesiu buti Gausoje. Anksčiau buvau kursuose ir domėjausi karmomis, man buvo kosmusas,nieko nesupratau, žinau, kad esame susiję su Tėvais ir mane labai domino praeitis, mano šaknys, aš tos temos nesupratau kol nepasidariau pas Gintarę Matricos, kad žinočiau ką dar galiu geriau padaryti dėl savęs ir savo ateities. Ačiū. Užstrigimas man buvo su centru meditacijomis. Aš Gintarę iškankinau kol viską supratau Kiek esu dalyvavusi kursuose, nuostabiausia patikimiausia asmenybė Gintarė. Visada mielai dalyvausiu kituose Gintarės kursuose, mielai dar darysiu porų sederinimo matricą. Ačiū už už nuostabų laiką, nuostabų iš širdies padarytą kursą, už nuoširdumą, nuostabią informaciją mes gavome, aš jau senai to kelio ieškojau, Visata mane atvedė."

- Tamara Javakhi

"Labai dziaugiuosi kad dalyvavau siame kurse. Pirmiausia tai labai dziaugiuosi kad mano gyvenime atsitiko tokiu blogu dalyku, del kuriu ir pasirinkau sita kursa Dekoju jiems uz tai. Viso kurso uzduotis vygdziau su didziausiu malonumu Laukdavau kiekvienos paskaitos. Rasiau laiskus ir verkiau ir dekojau... Kurso metu jauciau kaip po truputi keiciuosi i ta ''geraja, laimingaja'' moteri, kas labai dziugino.. Dabar tai vyksta kaip stebuklai kokie. Atejau cia nuliududi, issekusi... Kurso metu tiek daug gavau pamoku, pozityvo, energijos, meiles, kad dabar dziaugiuosi kiekviena gyvenimo akimirka. Strigimo atrodo buvo daug kur, o dabar labiau myliu save, suprantu kitus, nekontroliuoju kitu, esu ramesne, turiu daugiau pozityvo, nekritikuoju zmoniu, nejauciu kritikos ir is ju puses, sypsausi zmonem ir pasauliui..
Atejau su liudesiu, nes po devyniu metu draugystes su vaikinu visai buvo paslije musu santykiai. As liudejau ir jam buvo negerai. O dabar mes esame tokie laimingi kaip ka tik isimyleje. Tiesiog kaip stebuklas koks pakeite musu santykius, musu bendravima vienas su kitu Pagarba.. dovanos.. O geliu kiek... As tikrai labai laiminga Taip gera ir ji matyti isimylejusi is naujo Visas kursas su Gintare Davainiene tai tikrai tokia nauda moteriai!!! Gintare Davainiene labai nuostabi mokytoja!!! Visas kursas pilnas meiles ir gerio! As prisipildziau!!! Esu LAIMINGA MOTERIS!!! Noriu tobuleti ir tobuleti!!!"

- Jūratė Rai

"Tikiu aukštesniu vedimu. Tikiu, kad viskam savo laikas, kai esi tam pasiruošusi.Tikiu, kad susitinkame su tuo su kuo turime susitikti. Kodėl pasirinkau būtent šį kursą? Man buvo svarbu, kad žmogus kuris veda kursą tikėtų aukštesniu vedimu. Patiko pusiausvyra tarp praktinių ir teorinių žinių (savarankiškai ketinu kartoti); galimybė toliau naudotis; moterų dalinimusi, atvirumu; nejaučiau spaudimo daryti... Palietė daug dalykų. Labiausiai: miško meditacija, energetinių centrų ėmimo-davimo principas. Kas pasikeitė: pačios požiūris į save, kaip į moterį ir dar vyras padovanojo gėlių (kas būna tik per gimtadienius). Nieko sau galvoju - VEIKIA. Taip ir toliau TEBŪNIE. DĖKOJU."

- Asta Virganavičienė

"As parašysiu, o gal net ir video įrašysiu po energo centrų suharmonizavimo už dviejų savaičių. Bet kaip ten ne būtų, jau nuo kurso “Svajonių proverzis” mane įtikinote, kad žinote ką darote ir kaip galite padėti. Jūs mylimiausia lektorė, kiek esu turėjusi kursų, kažkaip nuoširdžiai visą info be jokių kabliukų atiduodavote mums per kursą, kiti lektoriai iki galo nedasakydavo ir palikdavę kablius kitiems susitikimams."

- Orinta O.

"Pirmiausia tai savimi džiaugiuosi (čia kaip meilė sau), kad prisijungiau prie šio kurso. Mano pokyčiai moteriškumo link jau buvo prasidėję. Gintare Davainiene realiai viską ne tik patvirtino, bet ir davė įrankius. Gyvenime taip jau būna, kad perskaitom daug knygų, perklausom paskaitų, bet ar pritaikom? Toks kursas labai patogu, gali prisijungti ir klausimus rašyti bet kada. Gintare Davainiene tikrai viską 100% atsako. Dar labai apjungia moterų atvirumas. Pati tik dabar pasidariau tokia atvira, anksčiau labai varžiausi, labai rūpėjo, ką apie mane pagalvos. Man kursas dar nesibaigė, meditacijas darau, svajonių sąsiuvinį pradėjau. Su švytuokle dar netikrinau, nėra kur skubėti ir taip jaučiu, kad viska geryn. Tapau ramesnė, labiau pasitikinti, suprantanti šios akimirkos žavesį. Suprantu kaip svarbu save mylėti, kartais kokybiškai patinginiauti."

- Daiva Prekevičienė

"Labai dėkoju Gintare Davainiene ir "Mylima veikla" už kursą kaip nuo pat pradžių jaučiau gėrį, meilę, šilumą iš Gintarės taip ir visą kursą Klausiau idėmiai, sėmiausi viską,apie ką buvo kalbama, mokoma, patariama... Labai stipriai pajutau atrodo išsivalymą savo negatyvių minčių, negatyvios energijos ir pasipildymą gėrio, meilės, kantrybės, suvokimo apie tai ko kiekviena LAIMINGA moteris ir siekia savo gyvenime! Nuostabi mokytoja Gintarė mums tiek daug davė gėrio, meilės iš saves, kad norėjosi rieškutėmis semtis Labai džiaugiuosi, kad dalyvavau šiame kurse Juokaudama sakau, kad aš laimingėju ir laimingėju Gintarei dėkoju, dėkoju, dėkoju."

- Jūratė Rai

"Labai dziaugiuosi kad dalyvavau jusu kursuose.Pastebejau kad sunkiausiai buvo dirbti su tais centrais kurie buvo neharmoningi, jauciau labai dideli pasipriesinima
Labai dideliu pokyciu dar nesijaucia, bet jauciu kad tapau drasesne, aktyvesne, pradejau daugiau pasitiketi Visata, mokynuosi paleisti kontrole.Noriu Nuosirdziai padekoti uz nuostabius kursus! Ir uz Jusu Meile ir Siluma kuria skleidete mums! Ir visoms kurso dalyvems pasiekti savo tikslo, tapti Laiminga Moterimi!!!"

- Renata Leugaudaite

"Aš pradėjau labiau pasitikėti savo jėgomis, savo žavesiu, pasijutau vėl moterimi. Ypač gerai mane veikia kėgelio pratimai, kraujotaka ten pagerėjo labiau pradėjau rūpintis ir savo išvaizda. Darbas su meditacijomis tapo maloniu laiku. Ačiū Jums už žinias ir pasidalinimą patarimais. Tikiu, kad ateityje visa tai labai pravers. Aš jau tapau laimingesnė moterimi, dar liko kelio galiukas iki visiškai laimingos, bet žinau, kad man pavyks."

- Vilma Lukšienė

Nemokamą seminarą ves GINTARĖ DAVAINIENĖ

lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė.

Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė.

Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“, Reiki metodų praktikė, regresologė, numerologė.

Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoja psichoterapiją Lietuvoje ir užsienyje.

Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties bei karminių užduočių pagal gimimo datą nustatymo, veiklos ir partnerio savo sielai atradimo, partnerių suderinamumo bei poros bendrų užduočių nustatymo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais.

Patyriminių ir motyvacinių kelionių organizatorė ir vadovė. Turi 15 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 24 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite www.dreamer.lt , FB “Tikslo link”.